Název

Závody 20.1.2018 TFA Chidren ve Svratce/železný hasič/
Náš kroužek mladých hasičů se zúčastnil v počtu 10 závodníků těchto závodů.Děti se pilně připravovaly,pak jsme museli vybrat pouze 10 soutěžících ve všech věkových kategorii.Ostatní děti fandily.
Atmosféra byla úžasná,při startu našich závodníků probíhal bohatý pokřik.Závodníci měli pouze jeden pokus.
Naši soutežící :
6-8 let Dominika Šillerová,Josef
Hadač 9-10 let Nikola Hadačová,10-12 let Kamila Šillerová,Nikola Zrzava,Venda Gregorová,Nikola Myšková,Adam Sádovský,13-15 let Vojta Jagermann,16 let Adéla Aduš Adél Havlová
Nervozita panovala,zápal do soutěže také.Všechny děti se snažily a podaly pěkný výkon.Ze soutěže jsme si dovezli 3 medaile.

Zlatá medaile Kamila Šillerová
Střibrná medaile Adéla Havlová
Bronzová medaile Venda Gregorová

Všem dětem gratulujeme , jak těm,co získaly medaili,tak i dětem,co soutěžily.

Období

• 56 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat